Spokojnie, to tylko awaria

W związku z przedłużającą się do kilkudziesięciu godzin niedostępnością strony Chanatu Kugarskiego nasza redakcja otrzymała wiadomość od bogów Nieba z następującym, uspokajającym komunikatem:


Bogowie Nieba zawiadamiają, że jedna spośród trzech stron Chanatu Kugarskiego znajdująca się pod adresem kugaria.cba.pl została zablokowana przez hostingodawcę. Problemy podobnej natury zdarzały się z winy cba.pl w przeszłości, a po ich ustąpieniu strona Chanatu zawsze wracała do użytku. Tak będzie i tym razem. Ponadto zdając sobie sprawę, że korzystanie z darmowego hostingu może nastręczać podobnych problemów, z czym Kugaria ma przykre doświadczenia, bogowie Nieba postanowili przenieść Kugarię na własny serwer i nową domenę w ciągu najbliższych trzech miesięcy.


Bogowie Nieba podali również ostatni stan licznika postów na forum Chanatu Kugarskiego, jeżeli strony nie udałoby się przywrócić do końca miesiąca, po którym, jak wiemy, wychodzi kolejny ranking, w którym Chanat Kugarski chce się pojawić. Stan ten wyniósł 1 146 postów.